RWSprace na wysokości i szkolenia wysokościowe: Kraków, Katowice, Kielce, Rzeszów, Sandomierz 

 

Wysoko rozwinięta technologia budowlana pozwala na stawianie coraz wyższych konstrukcji. Biurowce, galerie handlowe, apartamentowce i inne obiekty często górują nad miastami. Chociaż prezentują się naprawdę pięknie, to dbanie o ich czystość i sprawdzenie stanu konstrukcji może stanowić trudność. Wówczas warto zaufać profesjonalistom wykonującym prace wysokościowe. Firma RWS od kilkunastu lat świadczy usługi związane z pracami szczególnie niebezpiecznymi. Działamy głównie na południu Polski, na terenie takich miast jak m.in. Kraków,  TarnówKielce, Sandomierz, czy Tarnobrzeg.

 

Wykonujemy proste i skomplikowane roboty wysokościowe

 

Zajmujemy się pracami na wysokościach oraz w przestrzeniach zamkniętych. Pracujemy zarówno dla przemysłu, jak i Klientów indywidualnych. Obsługujemy również budowy, gdzie zajmujemy się m.in. montażem konstrukcji, czy też malowaniem w dostępie alpinistycznym. Dzięki profesjonalizmowi i indywidualnemu podejściu do Kontrahentów z powodzeniem realizujemy proste oraz skomplikowane roboty wysokościowe: od czyszczenia rynien i mycia okien, przez remonty dachów i malowanie konstrukcji, aż po skomplikowany montaż na wysokości 200m lub serwis wewnątrz kotła w bloku elektrowni. Wykonywaliśmy różnorodne prace wysokościowe dla Klientów z takich miast jak m.in. Kraków, Tarnów, Tarnobrzeg, Bielsko-Biała, czy Rzeszów.

 

Profesjonalne szkolenia wysokościowe Kraków, Kielce, Rzeszów, Sandomierz, Tarnów i inne miasta na południu Polski

 

Testujemy i wdrażamy nowe techniki wykonywania prac na wysokości.

 

Zajmujemy się nie tylko pracami na wysokościach, ale też prowadzeniem szkoleń i kursów wysokościowych oraz fachowym doradztwem. Ponadto tworzymy instrukcje bezpiecznego wykonania robót, a także testujemy i wdrażamy nowe techniki wykonywania prac na wysokości.

 

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług oraz do kontaktu. Pracujemy głównie na południu Polski, na terenie Kielc, Krakowa, Tarnowa, Rzeszowa oraz innych miast. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

SZKOLENIA

REALIZACJE

KONTAKT

O NAS

USŁUGI

sekulski.rws@gmail.com

+48 660 597 092

RWS Jakub Sekulski

www.rwswysoko.pl

tel. +48 660 597 092

sekulski.rws@gmail.com